





4 450 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Натуральный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 кг г |
| Вид | нерозкладні |
| Высота | 750 см |
| Висота, см | 75 см |
| Длина | 1200 |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Колір ніжок | Натуральний |
| Материал ножек | Термодрук структури деревини на металі |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Ширина | 800 м |
| Ширина, см | 80 см |