





1 630 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,3 кг г |
| Высота | 860 см |
| Висота, см | 86 см |
| Глибина сидіння, см | 49 см |
| Длина | 490 |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сірий |
| Матеріал каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина |
| Ширина | 430 м |
| Ширина, см | 43 см |