






7 700 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24 кг г |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 160 см |
| Колір Столешня | під натуральну деревину |
| Колір ніжок | Чорний |
| Материал ножек | Металл |
| Материал столешницы | МДФ 38 мм, тонкий шар матеріалу з ефектом деревини (каширований цільнорулоний папір) |
| Ширина, см | 90 см |