




3 480 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22,8 кг г |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 45 см |
| Довжина, см | 110 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло+матове скло |
| Колір ніжок | Натуральний (структура дерева)+хром |
| Материал ножек | МДФ+метал |
| Материал столешницы | Каленое стекло |
| Ширина, см | 60 см |