




1 810 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг г |
| Висота, см | 87 см |
| Глибина сидіння, см | 45 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Тобакко |
| Матеріал каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина Велюр. |
| Ширина, см | 42 см |