







2 520 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,6 кг г |
| Висота, см | 80 см |
| Глибина сидіння, см | 50 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Капучіно |
| Матеріал каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+поролон+ мікрофібра з вінтажним ефектом |
| Ширина, см | 57 см |