




4 470 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29 кг г |
| Вид | нерозкладні |
| Высота | 750 см |
| Висота, см | 76 см |
| Длина | 1400 |
| Довжина, см | 140 см |
| Колір Столешня | Загартоване скло прозоре |
| Колір ніжок | Чорний |
| Материал ножек | Металл |
| Материал столешницы | Скло прозоре, термозагартоване (триплікс) |
| Ширина | 800 м |
| Ширина, см | 80 см |