






4 930 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16 кг г |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Cірий бетон |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |
| Материал ножек | Металл |
| Материал столешницы | МДФ меламін |
| Ширина, см | 70 см |