







17 538,81 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид топлива | Дизель |
| Высота | 0.5 см |
| Витрата палива(середня) | 0,8 л/год |
| Гарантія | 1 Рік |
| Длина | 0.46 |
| Діаметр вала хвостової частини | Під шліци 20мм*25мм |
| Діаметр внутрішньої різьби (вал) | 6.5мм |
| Цвет | Зелёный |
| Количество оборотов двигателя | 3600 об/хв |
| Материал | Метал та чавун |
| Материал бака | Емальована сталь |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л. |
| Объем топливного бака | 3,7 л. |
| Мощность | 6 к.с. |
| Робочий об’єм двигуна | 296 куб.см |
| Система запуска | Ручний стартер |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип пакування | Картонна коробка/Пінопласт |
| Ширина | 0.43 м |