
275,55 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 0.04 см |
| Длина | 0.19 |
| Довжина канату | 106см |
| Діаметр кожуха | 17.5см |
| Діаметр отвору під болт кріплення | 6мм |
| Цвет | Черный |
| Країна походження | Китай |
| Кількіть отворів під болти кріплення | 6 |
| Материал | Пластик/метал |
| Ширина | 0.19 м |