







5 866,65 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4Аh |
| Інші властивості | Регулювання швидкості обертів, захист від перевантаження, низький рівень шуму, антивібраційна система, модернізована система охолодження двигуна |
| Высота | 0.14 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Длина | 1.03 |
| Діаметр ліски | 1.6мм |
| Комплектация | Дві АКБ 4Ah, зарядний пристрій, дисковий ніж 255 ЗТ, котушка 300мм з ліскою, ремінь, захисний кожух, набір ключів |
| Максимальное количество оборотов | 7000 - 10000 об/хв об/хв |
| Особенности | Конструкція U-подібна (велосипедна) рукоятка |
| Назначение | Для догляду за газонами, присадибними ділянками та важкодоступними місцями. |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип ріжучого елемента | Дисковий ніж 255 ЗТ, котушка 300мм |
| Тип штанги | Пряма, складна з регулюванням висоти |
| Ширина | 0.24 м |
| Ширина зрізу | Ніж 255мм, котушка 300мм |