







2 797,10 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Li-lon, 4 Ah |
| Вес | 3.1 кг г |
| Высота | 0.19 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Длина | 0.33 |
| Длина шины | 30 см |
| Комплектация | 1 шина, 1 ланцюг, зарядний пристрій, 1 АКБ |
| Крок ланцюга (дюйм) | 3/8 |
| Количество звеньев цепи | 45 шт |
| Максимальна швидкість ланцюга | 10 м/с |
| Напряжение | 20В |
| Оберти холостого ходу | 5000 об/хв |
| Объем масляного бака | 0.2 л |
| Особенности | Автоматичне змащення ланцюга. Спосіб натяжки ланцюга - комбінований. Присутній плавний пуск та миттєва зупинка. |
| Ширина | 0.2 м |