







1 566,45 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Тип штанги | Телескопическая |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2Ah |
| Інші властивості | Захист від перенавантаження, низький рівень шуму, антивібраційна система, модернізована система охолодження двигуна |
| Вид топлива | Електроенергія |
| Высота | 0.08 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Длина | 0.9 |
| Комплектация | Дві АКБ 2А, зарядний пристрій, 2 металевих ножі, 5 пластикових ножів, диск 150*5 40Т, додаткова рукоятка, захисний кожух, набір ключів |
| Максимальное количество оборотов | 6000 - 10000 об/хв об/хв |
| Материал | Металл |
| Напряжение питания | 20В |
| Особенности | Ручка D-подібна, регулювання куту нахилу ріжучої голови |
| Назначение | Підходить для підрізання трави в важкодоступних місцях |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип ріжучого елемента | 2 металевих ножі, 5 пластикових ножів, дисковий ніж 150*5 40Т |
| Ширина | 0.17 м |
| Ширина зрізу | З диском 150мм |