


216,04 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Вентилятор охолодження |
| Высота | 0.03 см |
| Длина | 0.17 |
| Диаметр | 16 см мм |
| Діаметр внутрішньої втулки | 12.6 мм * 13.6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість лопастей | 13 |
| Ширина | 0.17 м |