


944,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 1 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Baustoff |
| Вес | 7,5 кг г |
| Вид товара | Склосітка штукатурна для фасадних робіт |
| Высота | 0.15 см |
| Длина | 0.15 |
| Длина рулона | 50 м м |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Скловолокно просочене лугопротекторною полімерною дисперсією |
| Назначение | Для армування поверхонь при штукатурних роботах, а також в системах зовнішнього утеплення |
| Розмір ячейки | 5х5 мм |
| Тип пакування | Поліетилен+поліпропіленовий мішок |
| Ширина рулона | 1 м см |
| Плотность | 145 г/м2 г/м2 |