



1 458,16 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Baustoff |
| Вес | 9,2 кг г |
| Высота | 0.2 см |
| Висота рулона | 1 м |
| Длина | 0.2 |
| Длина рулона | 50 м м |
| Материал | Скловолокно просочене лугопротекторною полімерною дисперсією |
| Назначение | Армує поверхні,запобігає утворенню мікротріщин,забезпечує довговічність фінішного покриття. |
| Розмір ячейки | 4х4 мм |
| Тип пакування | Кортонна коробка в якій 2 рулони |
| Ширина | 1 м |