




1 930,28 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вид топлива | Електроенергія |
| Діаметр вала хвостової частини | 16мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Пластик/метал/мідь |
| Напряжение | 220 В/ 50 Гц |
| Особенности | В комплекті з вентилятором охолодження |
| Мощность | 650Вт |
| Розболтування | Вертикально 93мм, діагонально 64мм, внутрішній діаметр 6.5мм |
| Размер | Висота без вентилятора 12см, висота з вентилятором 14.5см, ширина 12см |