
554,40 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Ширина | 1 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | FASAD МАЙСТЕР |
| Вес | 4,689 кг г |
| Вид товара | Скловолоконна сітка для внутрішніх та завнішніх робіт |
| Высота | 0.1 см |
| Длина | 0.1 |
| Длина рулона | 45 м м |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Скловолокно просочене лугопротекторною полімерною дисперсією |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Особенности | Розмір клітинок 5*5мм.Лугостійка,довговічна |
| Назначение | Для армування поверхонь при штукатурних роботах, а також в системах зовнішнього утеплення |
| Розмір ячейки | 5х5 мм |
| Тип пакування | Поліетилен+поліпропіленовий мішок |
| Ширина рулона | 1 м см |
| Плотность | 110 г/м2 г/м2 |