




2 152,48 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вид топлива | Електроенергія |
| Высота | 0.2 см |
| Длина | 0.16 |
| Діаметр вала хвостової частини | 16мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Пластик/метал/мідь |
| Напряжение | 220 В/ 50 Гц |
| Особенности | В комплекті з вентилятором охолодження |
| Мощность | 950Вт |
| Розболтування | Вертикально 93мм, діагонально 64мм, внутрішній діаметр 6.5мм |
| Размер | Висота без вентилятора 13см, висота з вентилятором 15см, ширина 13см |
| Ширина | 0.16 м |