







2 028,40 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Li-lon, 4 Ah |
| Высота | 0.12 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Длина | 0.26 |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | пластиковий кейс, зарядний пристрій, ключ для зміни оснащення, відрізний диск 1 шт. |
| Количество аккумуляторов | 1 АКБ |
| Кількість обертів на хвилину | 0-4700/7200/9600 |
| Напряжение | 20В |
| Особенности | є систеиа захисту двигуна від перегріву та навантаження, присутній плавний пуск, низький рівень вібрації, ефективна система охолодження |
| Мощность двигателя, Вт | 20 |
| Різьба диска, мм | М14 |
| Ширина | 0.35 м |