







2 591,55 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-lon, 4 Ah |
| Висота | 0.14 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина | 0.26 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | пластиковий кейс, зарядний пристрій, ключ для зміни оснащення, відрізний диск 1 шт. |
| Кількість акумуляторів | 2 АКБ |
| Кількість обертів на хвилину | 0-4700/7200/9600 |
| Напруга | 20 В |
| Особливості | є систеиа захисту двигуна від перегріву та навантаження, присутній плавний пуск, низький рівень вібрації, ефективна система охолодження |
| Потужність двигуна, Вт | 20 |
| Різьба диска, мм | М14 |
| Ширина | 0.37 м |