







2 802,80 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Li-lon, 4 Ah |
| Высота | 0.12 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Длина | 0.26 |
| Комплектация | пластиковий кейс, зарядний пристрій, торцеві головки 17мм і 19 мм |
| Количество аккумуляторов | 1 АКБ |
| Кількість обертів на хвилину | 0-2300/0-3100 |
| Кількість режимів | 3 |
| Напряжение | 20В |
| Особенности | потужний ударний механізм, LED-підсвітка, реверс, індикатор заряду, низький рівень вібрації, ефективна система охолодження |
| Мощность двигателя, Вт | 20 |
| Тип | Ударний |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона(насадки) | 1/2 квадрат |
| Частота удару, уд/хв | 0-2500/0-3500 |
| Ширина | 0.36 м |