
1 325,72 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 0.1 см |
| Відстань від підлоги до вехньої сходинки | 64 см |
| Відстань між сходинками | 21.5 см |
| Длина | 1.25 |
| Цвет | Серый |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Нагрузка | 120кг |
| Особенности | Дуже компактна та легка. |
| Назначение | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Размер | 0,33 м * 1,25 м * 0,1 м (Ш*Д*В) |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.33 м |