


216,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Вентилятор охолодження |
| Висота | 0.03 см |
| Довжина | 0.17 |
| Діаметр | 16 см мм |
| Діаметр внутрішньої втулки | 12.6 мм * 13.6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість лопастей | 13 |
| Ширина | 0.17 м |