
554,40 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Ширина | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | FASAD МАЙСТЕР |
| Вага | 4,689 кг г |
| Тип товару | Скловолоконна сітка для внутрішніх та завнішніх робіт |
| Висота | 0.1 см |
| Довжина | 0.1 |
| Довжина рулону | 45 м м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Скловолокно просочене лугопротекторною полімерною дисперсією |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Особливості | Розмір клітинок 5*5мм.Лугостійка,довговічна |
| Призначення | Для армування поверхонь при штукатурних роботах, а також в системах зовнішнього утеплення |
| Розмір ячейки | 5х5 мм |
| Тип пакування | Поліетилен+поліпропіленовий мішок |
| Ширина рулону | 1 м см |
| Щільність | 110 г/м2 г/м2 |