






3 694,24 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Електроенергія |
| Висота | 0.25 см |
| Довжина | 0.25 |
| Довжина кабелю | 180см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Напруга | 220 В/ 50 Гц |
| Потужність двигуна, Вт | 650 |
| Розмір | Довжина 43см, ширина 26см, висота мах 23см |
| Тип двигуна | Електричний |
| Ширина | 0.4 м |