




2 152,48 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип палива | Електроенергія |
| Висота | 0.2 см |
| Довжина | 0.16 |
| Діаметр вала хвостової частини | 16 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Пластик/метал/мідь |
| Напруга | 220 В/ 50 Гц |
| Особливості | В комплекті з вентилятором охолодження |
| Потужність | 950 Вт |
| Розболтування | Вертикально 93мм, діагонально 64мм, внутрішній діаметр 6.5мм |
| Розмір | Висота без вентилятора 13см, висота з вентилятором 15см, ширина 13см |
| Ширина | 0.16 м |