





3 115 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 78 м |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1" |
| Клас захисту корпусу | IP44 |
| Комплектація | Насос |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 °С |
| Потужність | 750 Вт |
| Призначення | Для свердловини |
| Напруга | 220-240 В |
| Положення встановлення | Горизонтально |
| Продуктивність | 48 л/хв кг/год |
| Спосіб встановлення | Поверхневий |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип насоса | Відцентровий |
| Тип з'єднання | Внутрішньо-внутрішнє |
| Частота | 50 Гц |