






1 995 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 39 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1" |
| Клас захисту корпусу | IP44 |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 °С |
| Потужність | 250 Вт |
| Призначення | Для свердловини |
| Напруга | 220-230 В |
| Положення встановлення | Горизонтально |
| Продуктивність | 35 кг/год |
| Спосіб встановлення | Поверхневий |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип насоса | Відцентровий |
| Тип з'єднання | Внутрішньо-внутрішнє |
| Частота | 50 Гц |