






5 410 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 55 м |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина всмоктування | 9 м |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1" |
| Клас захисту корпусу | IP44 |
| Комплектація | Насос |
| Максимальна температура робочої рідини | 3 |
| Потужність | 1300 Вт |
| Призначення | Для свердловини |
| Напруга | 220 В |
| Положення встановлення | Горизонтально |
| Продуктивність | 100 л/хв кг/год |
| Спосіб встановлення | Поверхневий |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип насоса | Відцентровий |
| Тип з'єднання | Внутрішнє |
| Частота | 50 Гц |