







3 120 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 100 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 102 мм мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1" |
| Діаметр свердловини | 110-120 мм |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Додатково | Термозахист |
| Клас захисту корпусу | IP68 |
| Комплектація | Штуцер |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 °С |
| Потужність | 750 Вт |
| Призначення | Для свердловини |
| Напруга | 220-240 В |
| Положення встановлення | Вертикально |
| Продуктивність | 41 л/хв кг/год |
| Спосіб встановлення | Заглибний |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип насоса | Шнековий |
| Тип з'єднання | Внутрішнє |
| Частота | 50 Гц |