
1 700 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1" |
| Додатково | Захист від сухого ходу |
| Клас захисту корпусу | IP65 |
| Комплектація | Реле |
| Максимальна температура робочої рідини | 65 °С |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Положення встановлення | Горизонтально |
| Спосіб встановлення | Поверхневий |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Тип | Реле контролю тиску |
| Тип з'єднання | Зовнішній |
| Колір | Синій |
| Частота | 50/60 Гц |