






5 935 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту корпусу | IPX4 |
| Комплектація | Бойлер |
| Максимальна температура робочої рідини | 75 °С |
| Матеріал корпусу | Емальована сталь |
| Потужність | 1500 Вт |
| Призначення | Для раковини |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм | 30 л |
| Положення встановлення | Вертикальний |
| Розміри | 43.5x43.5x37.5 см |
| Спосіб під'єднання | Нижній |
| Країна реєстрації виробника | Болгарія |
| Тип | Бойлер |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий ТЕН |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |