


2 805 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COELBO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1/4" |
| Додатково | Захист від сухого ходу |
| Комплектація | Реле |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб встановлення | Поверхневий |
| Країна реєстрації виробника | Іспанія |
| Тип | Реле контролю тиску |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50/60 Гц |