






1 140 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wisla |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 70 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1/4" |
| Діаметр свердловини | 110-120 мм |
| Довжина кабелю | 7.5 м |
| Додатково | Нижній забір води |
| Комплектація | Хомут |
| Потужність | 300 Вт |
| Призначення | Для свердловини |
| Напруга | 220 В |
| Положення встановлення | Вертикально |
| Продуктивність | 25 л/хв кг/год |
| Спосіб встановлення | Заглибний |
| Країна реєстрації виробника | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип насоса | Вібраційний |
| Колір | Червоний |
| Частота | 50 Гц |