




362 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Italtecnica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1/4" |
| Клас захисту корпусу | IP44 |
| Комплектація | Реле |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | до 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб встановлення | Поверхневий |
| Країна реєстрації виробника | Італія |
| Тип | Реле контролю тиску |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |