







1 794,15 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-lon, 4 Ah |
| Висота | 0.12 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина | 0.26 |
| Комплектація | пластиковий кейс, зарядний пристрій, торцеві головки 17мм і 19 мм |
| Кпрутний момент Н-м | 550 |
| Кількість акумуляторів | 1 АКБ |
| Кількість обертів на хвилину | 0-1800/0-2400 |
| Кількість режимів | 2 |
| Напруга | 20 В |
| Особливості | потужний ударний механізм, LED-підсвітка, реверс, індикатор заряду, низький рівень вібрації, ефективна система охолодження |
| Потужність двигуна, Вт | 20 |
| Тип | Ударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона (насадки) | 1/2 квадрат |
| Частота удару, уд/хв | 0-2300/0-3300 |
| Ширина | 0.35 м |