






4 770 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Якість води | Чистий |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 28 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 1/4" |
| Клас захисту корпусу | IP44 |
| Комплектація | Патрубок |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 |
| Потужність | 1100 Вт |
| Призначення | Для холодної води |
| Напруга | 220-240 В |
| Положення встановлення | Вертикально |
| Продуктивність | 140 л/хв кг/год |
| Спосіб встановлення | Поверхневий |
| Країна реєстрації виробника | Польща |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип насоса | Відцентровий |
| Тип з'єднання | Внутрішнє |